Aktor Artur Barciś przyjedzie do Grudziądza 11 kwietnia na spotkanie w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej

Znany aktor weźmie udział w spotkaniu zorganizowanym w ramach zadania „Biblioteka bez barier”, jako lektor audiobooków. Wstęp na wejściówki, które można otrzymać w Bibliotece Głównej i filiach w Grudziądzu.

Artur Barciś jest wszechstronny: to aktor filmowy, dubbingowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser oraz scenarzysta. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ukończył ją w 1979 roku. Przed kamerami zadebiutował w 1978 niewielką rolą w filmie „Do krwi ostatniej”. Największą popularność zyskał w latach 80.

Gra w warszawskich teatrach. W latach 1979-1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982-1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. związany jest z Teatrem Ateneum.

Pod koniec lat 90. zyskał sympatię widzów dzięki jednej z głównych ról w serialu „Miodowe lata”.

Zadanie „Biblioteka bez barier” finansowane jest z grantu w ramach programu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Projekt współfinansuje Europejski Fundusz Społeczny.

Spotkanie rozpocznie się 11 kwietnia o godz. 16.00 w Filii nr 13 przy ul. Mikołaja z Ryńska 1/7 w Grudziądzu.

(kam)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Aktor Artur Barciś przyjedzie do Grudziądza 11 kwietnia na spotkanie w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu