Auta rajdowe, tuningowe, zabytkowe i motocykle – już 17 lipca na nadwiślańskich błoniach

Zlot samochodów „Summer Moto Meeting 2K22” na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu organizuje w niedzielę, 17 lipca Automobilklub Grudziądzki.

Miejsce na zloty różnego rodzaju pojazdów – wielokrotnie sprawdzone. Błonia nadwiślańskie w Grudziądzu, u stóp zabytkowych spichrzy to idealne miejsce na takie imprezy. Automobilklub Grudziądzki zaprasza 17 lipca do wspólnego udziału w „Summer Moto Meeting 2K22”.

Będzie to impreza motoryzacyjna skierowana do wszystkich sympatyków motoryzacji. Pojawią się bowiem samochody rajdowe, tuningowe, zabytkowe, także motocykle czy AmCary.

Organizatorzy zapowiadają liczne konkursy dla uczestników i widzów zlotu, mini strefę food-truck oraz mnóstwo przepięknych samochodów, które wzbudzą zachwyt.

Początek zlotu o godz. 10.00. Wjazd kosztuje 20 zł od pojazdu. Widzowie mają wstęp wolny. Zlotowi patronuje prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Auta rajdowe, tuningowe, zabytkowe i motocykle – już 17 lipca na nadwiślańskich błoniach

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu