Biegacze uhonorowani. Złote Ostrogi CWK w Grudziądzu i nagrody wręczone przed tłumem nad Wisłą

Najlepsi w IV Biegu Ułańskim o Złotą Ostrogę Centrum Wyszkolenia Kawalerii (na dystansie 12 km) zbierali laury na nadwiślańskich błoniach, przed tłumem grudziądzan, także uczestników XXXIII Zjazdu Kawalerzystów, w tym rodzin słynnych ułanów oraz wielu zaproszonych VIP-ów.

Uczestnicy biegu pokonali trasę 12-kilometrową taką samą, jak trasa rowerowa Single Track Wisła. Start i meta była w Marinie przy ul. Portowej 8. Bieg zorganizował Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Zwycięzcy biegu: w klasyfikacji kobiet: 1. miejsce – Monika Andrzejczyk 12 Batalion Dowodzenia Szczecin,  2. miejsce – Oliwia Rusoń Jasiewo, 3. miejsce – Dominika Jabłońska WOT 83BLP.

W klasyfikacji mężczyzn: 1. miejsce –  Daniel Adamski 12 Batalion Dowodzenia Szczecin, 2. miejsce –  Daniel Oliwa 12 Batalion Dowodzenia Szczecin, 3.  miejsce –  Mateusz Guzmann  z Grudziądza.                                                                                                                                             

Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk:  Jolanty Parol, wnuczki generała brygady Zygmunta Podhorskiego, komendanta Centrum Wyszkolenia Kawalerii w Grudziądzu oraz Macieja Glamowskiego – prezydenta Grudziądza i pułkownika  Tomasza Janowiaka – zastępcy dowódcy Garnizonu Grudziądz.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Biegacze uhonorowani. Złote Ostrogi CWK w Grudziądzu i nagrody wręczone przed tłumem nad Wisłą

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu