Centrum Informacyjno-Doradcze dla Osób z Niepełnosprawnością otwarto przy Zespole Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu

To duża pomoc dla osób z niepełnosprawnością oraz ich otoczenia. Znajdą tu kompleksowe usługi informacyjne i doradcze.

Do tej pory takie punkty znajdowały się tylko przy oddziałach wojewódzkich Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Powstające oddziały terenowe to projekt pilotażowy, który na razie prowadzony jest w dwóch województwach. W naszym regionie takie punkty zostały wcześniej otwarte w Bydgoszczy i Włocławku. Teraz ma je także Grudziądz.

– Liczę na dalszą owocną współpracę z PFRON, która przyniesie wiele korzyści dla osób z niepełnosprawnością, ich rodzin oraz instytucji wspierających te działania – mówi Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Centrum Informacyjno-Doradcze dla Osób z Niepełnosprawnością otwarto przy Zespole Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu