Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu ma 20-lat! Na urodzinowej uroczystości otwarto Akademię CNC. Prezent od TBI Technology: maszyna nowej generacji do obróbki skrawaniem (zdjęcia)

Nowoczesna, licząca się w regionie placówka edukacyjna kształci młodzież w różnych branżach technicznych. Zdobywają tu wiedzę także dorośli na kursach i szkoleniach.

Grudziądz rozwija szkolnictwo zawodowe, gdyż takie są potrzeby współczesnego rynku pracy. Inwestuje m.in. w Centrum Kształcenia Zawodowego, które idzie z postępem, unowocześnia i poszerza ofertę edukacyjną. Podczas urodzinowej uroczystości w CKZ gratulacje złożyły władze miejskie z prezydentem Maciejem Glamowskim i wiceprezydent Różą Lewandowską oraz poseł Tomasz Szymański i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kosiński.

– Dziękuję wszystkim pracownikom za dotychczasowe zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę, dzięki której Centrum Kształcenia Zawodowego znakomicie rozwija się – mówił prezydent Maciej Glamowski podczas uroczystości.  

Był też prezent urodzinowy na 20-lecie placówki: otwarta została Akademia CNC co czyni Centrum coraz nowocześniejszą placówką, odpowiadającą na wyzwania świata współczesnych technologii. CKZ otrzymało nowoczesną maszynę poszerzającą wachlarz kształcenia.

– Otwarcie kolejnej siedziby Akademii CNC to dla nas ogromny krok w kierunku szkolenia przyszłych specjalistów w nowoczesnej technologii obróbki skrawaniem. To radość dla całego zespołu TBI – mówiła wiceprezes TBI Technology Barbara Jacińska. – Jesteśmy dumni z dostarczenia obrabiarki TBI VC 1270 Smart Mill, która otwiera nowe możliwości dla kursantów.

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu Artur Mach cieszył się z maszyny nowej generacji z osprzętem, która wzbogaci program szkolenia w tej placówce.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu ma 20-lat! Na urodzinowej uroczystości otwarto Akademię CNC. Prezent od TBI Technology: maszyna nowej generacji do obróbki skrawaniem (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu