Chatka św. Mikołaja w spichlerzu 45 wciąż zaprasza na odlotową jazdę saniami! Będzie czynna do 23 grudnia (zdjęcia)

Wirtualna jazda w Chatce św. Mikołaja była atrakcją jarmarku, ale ten świąteczny domek nadal zaprasza miłych gości! Czekają tu magiczne sanie. Zakładasz okulary i jedziesz w nieznane! Gdzie trzeba przyjść? Do spichlerza nr 45 w Grudziądzu.

Tam jest kominek, świąteczne dekoracje a najważniejsze, że ekipa św. Mikołaja czeka na chętnych do oglądania niesamowitych rzeczy przez specjalne okulary! Gdzie to jest? Na ulicy Spichrzowej, w pobliżu gadającego Renifera Leonarda (spichlerz 45).

Chatka była atrakcją Jarmarku św. Mikołaja i cieszyła się dużą popularnością. Mikołaj nie zamknął jej jednak z dniem zakończenia jarmarku, lecz będzie czynna do 23 grudnia.

Można się tu rozerwać zakładając okulary i ruszając w trasę magicznymi saniami. Można też w chatce zostawić napisany list.

Chatka św. Mikołaja otwarta jest codziennie od godz. 11.00 do 19.00.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Chatka św. Mikołaja w spichlerzu 45 wciąż zaprasza na odlotową jazdę saniami! Będzie czynna do 23 grudnia (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu