Chór Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego na I miejscu w międzynarodowym konkursie na Ukrainie. Dyrygent ze specjalną nagrodą!

Kolejny sukces chóru Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego! Wyśpiewał I miejsce 🏆na X International Vocal and Choral Competition and Festival VICTORIA w Kijowie na Ukrainie.

Ponadto dyrygent grudziądzkiego chóru otrzymał dyplom od międzynarodowego jury za wysoki poziom przygotowania naszego chóru do konkursu.

Michał Rajewski prowadzi chór Cantores Graudentes społecznie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Chór Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego na I miejscu w międzynarodowym konkursie na Ukrainie. Dyrygent ze specjalną nagrodą!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu