Chór Cantores Graudentes zdobył na festiwalu 2. miejsce, Nagrodę Publiczności i Bursztynowy Klucz Wiolinowy od Wojewody Pomorskiego!

Grudziądzcy chórzyści obsypani nagrodami! Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego z dużym sukcesem wystąpił w XV Pomorskim Festiwalu Pieśni Wielkopostnej w Kielnie.

Chór Cantores Graudentes z Grudziądza decyzją jury festiwalu otrzymał SREBRNE PASMO za drugie miejsce oraz bardzo cenioną przez wszystkich artystów Nagrodę Publiczności a do tego Nagrodę Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha – Statuetkę Bursztynowy Klucz Wiolinowy!

Jury XV Pomorskiego Festiwalu Pieśni Wielkopostnej w Kielnie  obradowało w składzie: prof. dr hab. Anny Fiebig – przewodnicząca, prof. dr hab. Marek Rocławski, dr hab. Paweł Łuczak, ks. prof. dr hab. Robert Kaczorowski i dr Tomasz Fopke.

Przyznajmy, że grudziądzcy chórzyści na festiwalu ładnie zaprezentowali się od strony artystycznej, ale też w nowych strojach koncertowych, które sobie sprawili dzięki życzliwości sponsorów, uczestników koncertów, rodziców chórzystów, ofiarodawców indywidualnych, parafian kościoła NSPJ na osiedlu Tarpno w Grudziądzu, z księdzem proboszczem Zbigniewem Gańskim.

Gratulujemy chórowi Cantores Graudentes!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Chór Cantores Graudentes zdobył na festiwalu 2. miejsce, Nagrodę Publiczności i Bursztynowy Klucz Wiolinowy od Wojewody Pomorskiego!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu