Ciekawe seanse o Słońcu i Wszechświecie można obejrzeć w grudziądzkim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym

Warto wybrać się 30 sierpnia na spotkanie wakacyjne w Planetarium przy ul. Hoffmanna. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba internetowo zrobić rezerwację.

Co proponuje Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu?

30 sierpnia (środa) o godzinie 11.00 rozpocznie się seans „Niezwykłe Słońce” oraz obserwacje Słońca przez teleskop. Czas trwania: 50 minut.

30 sierpnia o godzinie 12.00 – początek seansu „Nasz Wszechświat”. Przewidziane są też  obserwacje Słońca przez teleskop. Czas trwania: 50 minut.

30 sierpnia o godzinie 13.00 – Seans „Niespodzianka” oraz obserwacje Słońca przez teleskop. Czas trwania: 50 minut.

Na pokazy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod adresem e- mail: planetarium.grudziadz@gmail.com

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ciekawe seanse o Słońcu i Wszechświecie można obejrzeć w grudziądzkim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu