Coś dla wytchnienia: świetna aktorka Ewa Błaszczyk na scenie teatru w Grudziądzu śpiewa „Nie zabijaj mnie powoli” (wideo)

To pamiętny wieczór, kiedy odebrała w Grudziądzu Nagrodę im. ks. prof. Janusza Pasierba. Wystąpiła wówczas za znakomitym recitalem.

Niezapomniana Ewa Błaszczyk w piosence „Nie zabijaj mnie powoli” („Gdy mnie będziesz miał już dosyć”) z towarzyszeniem zespołu muzycznego. Trzech muzyków gra fantastycznie. A przy fortepianie kto? Grudziądzanin, Marcin Partyka!

Czy mamy świadomość, że na naszej scenie teatralnej w Grudziądzu dzieją się rzeczy wspaniałe i niepowtarzalne… Piosenka aktorska najwyższych lotów. Tekst, fot i wideo: Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Coś dla wytchnienia: świetna aktorka Ewa Błaszczyk na scenie teatru w Grudziądzu śpiewa „Nie zabijaj mnie powoli” (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu