„Czy mogę panią prosić do tańca?” Mariusz Żebrowski zaprasza 9 sierpnia do „Muzeum na leżaku”. Opowie o barwnym życiu oficerów i żołnierzy garnizonu Grudziądz

To kolejna, interesująca odsłona wakacyjnego „Muzeum na leżaku„. O zwyczajach, normach zachowań, wypoczynku i rozrywce wojska przedwojennego w Grudziądzu.

Dziedziniec Muzeum w Grudziądzu jest znakomitą sceną, miejscem wystaw, spotkań oraz wykładów.

„Czy mogę prosić panią do tańca?” – to temat opowieści Mariusza Żebrowskiego, historyka z grudziądzkiego Muzeum, przygotowanej na 9 sierpnia.

Opowie o tym, jak wypoczywali oficerowie i żołnierze z garnizonu Grudziądz, w których lokalach bywali, kto z kim mógł wypić bruderszaft. Także o normach zachowań i ich przekraczaniu.

Mariusz Żebrowski zaprasza we wtorek, 9 sierpnia o godz. 16.30 na dziedziniec Muzeum przy ul. Wodnej 3/5. Wstęp wolny. (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Czy mogę panią prosić do tańca?” Mariusz Żebrowski zaprasza 9 sierpnia do „Muzeum na leżaku”. Opowie o barwnym życiu oficerów i żołnierzy garnizonu Grudziądz

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu