Czy patron jarmarku osobiście zjawi się 6 grudnia na Rynku, ku radości najmłodszych grudziądzan? Tak! Mikołaj będzie o godz. 11.00 i 16.00

Święty Mikołaj oczywiście wybiera się do Grudziądza! 6 grudnia (środa) pojawi się na Rynku najpierw o godz. 11.00!

Św. Mikołaj był na otwarciu jarmarku w ubiegłym roku, wybiera się też do Grudziądza w tym roku. Na scenie pojawił się z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim.

Zjawi się też na ceremonii otwarcia Jarmarku św. Mikołaja 6 grudnia o godz. 16.00. Pozostanie w Grudziądzu dłużej. Do 23 grudnia będzie można go spotkać w Chatce św. Mikołaja w Spichlerzu nr 30.  

Mecenasem głównym wydarzenia jest Energa SA. Projekt wspierany jest w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Czy patron jarmarku osobiście zjawi się 6 grudnia na Rynku, ku radości najmłodszych grudziądzan? Tak! Mikołaj będzie o godz. 11.00 i 16.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu