Daniel Grzybowski z Grudziądza obrócił 4 krzesła w programie tv The Voice of Poland! Wybrał na trenera Marka Piekarczyka

– Dotychczas pomagałem innym. Teraz chcę zrobić coś dla siebie – mówił Daniel Grzybowski startując w programie The Voice of Poland.

Przyznał, że wielką inspiracją jest dla niego legendarny zespół Quinn i Freddie Mercury.  Jak śpiewa ten repertuar, słyszeliśmy niedawno na gali 100-lecia GKS Olimpia Grudziądz w teatrze (wykonał wtedy „We are the Champions”). Daniel Grzybowski wystąpił też w koncercie na pożegnanie wakacji na nadwiślańskich błoniach.

Ma swoje studio nagrań, w którym pomaga wystartować różnym talentom muzycznym. – Nadszedł czas, że chciałbym cos dla siebie zrobić, dlatego zgłosiłem się do The Voice of Poland – mówił w programie telewizyjnym.

Dobrze zrobił, bo w sobotnim programie, w którym zaśpiewał utwór  zespołu Quinn , zyskał uznanie całej czwórki jurorów. Każdy chciał go mieć w swojej drużynie. A Marek Piekarczyk wyszedł na scenę i zaśpiewał razem z Danielem Grzybowskim, który nie wierzył w to, co się dzieje: –  Wystąpić razem z Markiem Piekarczykiem to jest coś – mówił wzruszony.

Teraz pozostaje nam śledzić dalszą drogę grudziądzanina Daniela Grzybowskiego w tym programie. Wybrał na trenera Marka Piekarczyka, gdyż – mimo że jest od niego młodszy to mocny rock, jaki wykonuje Piekarczyk, jest mu bardzo bliski.

Daniel Grzybowski jest nauczycielem muzyki, gra na różnych instrumentach, także komponuje.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Daniel Grzybowski z Grudziądza obrócił 4 krzesła w programie tv The Voice of Poland! Wybrał na trenera Marka Piekarczyka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu