Daniel Olbrychski i Wojciech Karolak w spektaklu „Niespodziewany powrót” już 11 czerwca w grudziądzkim teatrze  

W ich wykonaniu komediodramat, w którym splata się gąszcz różnych wątków. Zapowiada się dobra zabawa. Klasa aktorów – znakomita. Obaj są doskonale znani.   

Na deskach grudziądzkiego teatru wystąpią gwiazdy polskiego aktorstwa. „Niespodziewany powrót” w wykonaniu Daniela Olbrychskiego i Tomasza Karolaka to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni.

Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z tak dużym aktorskim wyzwaniem nie są Olbrychskiemu obce. Sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w sztukach  Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą. Ważną postacią jest syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie ma problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak ułoży się relacja ojca z synem? Aby przekonać się o tym – trzeba pójść do teatru.

Jak komentuje publiczność ten spektakl po jego obejrzeniu? „Doskonała gra aktorska. Uczta dla ucha i świetna zabawa. Realizm i analogia do codzienności daje do myślenia i nastawia pozytywnie do życia. Teatr dwóch aktorów w niesamowitym wykonaniu.”

Autor: Serge Kribus, przekład: Bożena Puchalska, fotografia: Grażyna Gudejko.
Obsada: Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak.

Początek spektaklu 11 czerwca o godz. 17.00 w CK Teatr w Grudziądzu. Ceny biletów: 100, 120 i 140 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Daniel Olbrychski i Wojciech Karolak w spektaklu „Niespodziewany powrót” już 11 czerwca w grudziądzkim teatrze  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu