Delegacja Grudziądza trzyma rękę na pulsie zmian w ochronie zdrowia, od których zależy też przyszłość grudziądzkiego szpitala. Ogólnopolskie forum w Warszawie

Na spotkaniu w Warszawie mówiono o przyszłości polskiego systemu ochrony zdrowia, zwłaszcza o zapowiadanej reformie, która ma dostosować niedoskonały system do nowych wyzwań i oczekiwań społeczeństwa.

Grudziądzka delegacja w stolicy, na spotkaniu dotyczącym reformy polskiego systemu ochrony zdrowia.

W tym ogólnokrajowym forum uczestniczyła m.in. Izabela Leszczyna, minister zdrowia.  Byli także dyrektorzy i prezesi szpitali z całej Polski oraz przedstawiciele podmiotów tworzących lecznice – starostowie powiatów i prezydenci miast.

Grudziądzki szpital reprezentował prezydent Maciej Glamowski wraz z wiceprezydent Różą Lewandowską, skarbnikiem Tomaszem Szczechowskim, dyrektorem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu Agatą Kurkowską, posłanką Iwoną Kozłowską i wicemarszałkiem województwa Markiem Wojtkowskim, w którego gestii jest ochrona zdrowia w regionie kujawsko-pomorskim.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Delegacja Grudziądza trzyma rękę na pulsie zmian w ochronie zdrowia, od których zależy też przyszłość grudziądzkiego szpitala. Ogólnopolskie forum w Warszawie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu