Dla kogo Fundusz Mikrograntów? 13 kwietnia w Muzeum FLIS spotkanie organizacji aktywnych w rewitalizowanym centrum Grudziądza

 Pierwsze spotkanie w sprawie Funduszu Mikrograntów odbędzie się 13 kwietnia (czwartek) o godz. 16.00 w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS. Fundusz działa w ramach Grudziądzkiego Centrum Aktywizacji Społecznej Spichlerz 57.

Centrum obsługiwane będzie przez Fundację Ładowarka. Fundusz dedykowany jest organizacjom zamierzającym działać społecznie w rewitalizowanym centrum Grudziądza. Podczas pierwszego spotkania omówione zostaną zasady formalne i merytoryczne zgłaszania ofert w mikrodotacjach.

– Będzie to także okazja do wzajemnego poznania się – mówi Dominik Cieślikiewicz, prezes zarządu Fundacji Ładowarka. – Jesteśmy przekonani, że wasza kreatywność i nasze doświadczenie to pretekst do przedsięwzięć nietuzinkowych, rzeczywiście potrzebnych społecznie. Nasza Fundacja chętnie współuczestniczyć będzie w rozwoju trzeciego sektora. Działalność ta wzmocni  kompetencje mieszkańców i NGO.

Spotkanie inauguracyjne dla przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych zaplanowano na czwartek, 13 kwietnia o godz. 16.00 w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS.

Oprac. (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dla kogo Fundusz Mikrograntów? 13 kwietnia w Muzeum FLIS spotkanie organizacji aktywnych w rewitalizowanym centrum Grudziądza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu