Dla niektórych osób to niespodzianka: Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu kandyduje do Sejmu RP z ramienia Lewicy

Ogłosił to na konferencji prasowej na Rynku w Grudziądzu. W działalności w Parlamencie Rzeczpospolitej Polskiej ma mu pomóc doświadczenie w pracy w samorządzie lokalnym.

– To już pewne, że będę walczyć o miejsce w Sejmie RP w okręgu nr 5, z pozycji nr 3. Dlaczego zdecydowałem się kandydować na posła? Z wielu powodów, a główne to: grabienie samorządów przez władze centralne i niesamowita polaryzacja społeczeństwa, na którą się nie godzę – mówił Łukasz Kowarowski na konferencji prasowej w Grudziądzu, podczas której potwierdził, że startuje w wyborach do Sejmu RP.

Będziemy prezentować także innych kandydatów startujących w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dla niektórych osób to niespodzianka: Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu kandyduje do Sejmu RP z ramienia Lewicy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu