Dla zainteresowanych wymianą starego pieca i termomodernizacją domu – spotkanie już 8 września. Będą informacje o dofinansowaniu

Kto planuje wymianę starego pieca i przeprowadzenie termomodernizacji swojego domu w ramach dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”? 8 września (czwartek) jest spotkanie w tej sprawie – w gmachu MPGN przy ul. Marii Curie – Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu.  

Spotkanie organizuje dla mieszkańców Gminny Punkt Konsultacyjno – Informacyjny. Rozpocznie się 8 września (czwartek) o godz. 16.00 w budynku MPGN, w sali konferencyjnej na drugim piętrze.

Wymiana pieca na bardziej ekologiczny oznacza, że zadba się o zdrowie, środowisko i domowy budżet.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dla zainteresowanych wymianą starego pieca i termomodernizacją domu – spotkanie już 8 września. Będą informacje o dofinansowaniu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu