Droga Krzyżowa w Grudziądzu – już w piątek o godz. 16.00 – z kościoła NSPJ w Tarpnie do Bazyliki Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa

Organizatorzy Drogi Krzyżowej w Grudziądzu zapraszają mieszkańców do udziału. Rozpocznie się w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio w Tarpnie 31 marca (piątek) o godz. 16.00.

W tym roku Droga Krzyżowa rozpocznie się w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio w Tarpnie.

Wierni przejdą ulicami Grudziądza do Bazyliki Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa.

W kościele na Tarpnie 31 marca nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.

Organizatorzy zapraszają dzieci z rodzicami do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej o godz. 16.00 i przejście ulicami Grudziądza z Tarpna do Bazyliki.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Droga Krzyżowa w Grudziądzu – już w piątek o godz. 16.00 – z kościoła NSPJ w Tarpnie do Bazyliki Kolegiackiej św. Mikołaja Biskupa

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu