Drużyna ratownicza z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu zajęła 2. miejsce w Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Bydgoszczy (zdjęcia)

Młodzież z „Rolnika” wygrała kilka dni wcześniej Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Grudziądzu i reprezentowała nasze miasto na zawodach okręgu PCK.

Uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu (w zielonych koszulkach) podczas okręgowych mistrzostw w Bydgoszczy.

To duży sukces biorąc pod uwagę fakt, że uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Grabskiego dopiero niedawno rozpoczęli swoją przygodę i pogłębianie wiedzy z dziedziny udzielania pierwszej pomocy.

Grudziądzanom zabrakło tylko kilku punktów do zwycięskiej drużyny z V LO w Bydgoszczy.

W składzie wicemistrzów ratownictwa byli: Anna Jeneralska, Oliwia Jabłońska, Julia Pipczyńska, Szymon Lipiec oraz Wiktor Potulski.

TEKST I FOT. Anette

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drużyna ratownicza z Zespołu Szkół Rolniczych w Grudziądzu zajęła 2. miejsce w Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Bydgoszczy (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu