Dynamiczny występ finalistki programu telewizyjnego „Mam talent”. Sabina Jeszka z koncertem w Grudziądzu (wideo)

Sabina Jeszka, finalistka trzeciej edycji programu telewizyjnego „Mam Talent” wystąpiła w Grudziądzu. Śpiewała w… sali kinowej Muzeum Handlu Wiślanego FLIS.

Sabina Jeszka, finalistka programu telewizyjnego „Mam Talent” wystąpiła w Grudziądzu.

Ma bardzo dobry głos i znakomicie się jej słucha a jeszcze lepiej… ogląda! Piękna (i jaka zgrabna!) Sabina Jeszka dała recital w Grudziądzu! Gdzie? W sali kinowej Muzeum Handlu Wiślanego Flis podczas otwarcia tego obiektu.

Tak brawurowo wykonuje trudne utwory Sabina Jeszka na scenie sali kinowej Muzeum Handlu Wiślanego Flis w Grudziądzu. Dwa inne, dłuższe filmy z jej występem w Grudziądzu – na naszej stronie Fb.

– Mąż radził mi, bym nie występowała w tym stroju, bo się zgrzeję –  wyznała grudziądzkiej publiczności pełna temperamentu wokalistka. – Nie posłuchałam, bo dobrze się w nim czuję i liczę, że też żywo włączycie się do wspólnej zabawy…

W Grudziądzu jej występ podobał się bardzo. Bisowała i dobrze bawiła uczestników otwarcia Muzeum Handlu Wiślanego FLIS.   

Tekst, foto i wideo: Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dynamiczny występ finalistki programu telewizyjnego „Mam talent”. Sabina Jeszka z koncertem w Grudziądzu (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu