Dzieje się w Spichlerzu 57 w Grudziądzu! Spotkanie z dziennikarzem TV Polsat Piotrem Witwickim 14 grudnia. Jest on od 1 grudnia dyrektorem pionu informacji i publicystyki  

Kolejny GRULAB rozpocznie się o godz. 17.00. Zaprasza Fundacja Ładowarka.

Piotr Witwicki to jeden z dziennikarzy prowadzących Wydarzenia Polsat. Jest znanym reporterem. Napisał książkę „Znikająca Polska” (wyd. 2021 Zysk i S-ka Wydawnictwo).  

1 grudnia awansował na dyrektora pionu informacji i publicystyki tej stacji telewizyjnej.  

W Grudziądzu będzie można poznać go i porozmawiać o szansach na rozwój średnich polskich miast. Na pewno opowie też o swojej pracy w tej dużej stacji telewizyjnej.

Początek GRULABU 14 grudnia (czwartek) o godz. 17.00.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dzieje się w Spichlerzu 57 w Grudziądzu! Spotkanie z dziennikarzem TV Polsat Piotrem Witwickim 14 grudnia. Jest on od 1 grudnia dyrektorem pionu informacji i publicystyki  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu