20 października od godz. 21.00 z ruchu pojazdów wyłączą ul. Włodka a 21 października do rana ul. Dworcową. Nocne prace na drogach trwają  


W dniach 20-22 października wyłączone zostaną z ruchu niektóre ulice – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu. Ma to związek z robotami drogowymi w obrębie skrzyżowania ulic: Józefa Włodka – Dworcowej – gen. Józefa Hallera.  

Dziś, 20 października od godz. 21.00 z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie ul. Włodka w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

W dniu 20/21 października w godz. 21.00 – 3.00 z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie ul. Józefa Włodka, a ruch pojazdów na ul. Hallera od strony alei 23 Stycznia odbywać się będzie jednym pasem ruchu. W miejscu robót ruch pojazdów regulowany będzie przez uprawnionych sygnalistów.

W dniu 21/22 października  w godz. 21.00 – 3.00 z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie ul. Dworcowa na odcinku od ul. Stefana Batorego do ul. gen. Józefa Hallera, a ruch pojazdów w ciągu ul. Hallera od strony ul. Narutowicza realizowany będzie jednym pasem ruchu. W miejscu prowadzenia robót ruch pojazdów regulowany będzie przez uprawnionych sygnalistów.

Wszelkich informacji w zakresie realizacji ruchu drogowego w obrębie Starówki udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

20 października od godz. 21.00 z ruchu pojazdów wyłączą ul. Włodka a 21 października do rana ul. Dworcową. Nocne prace na drogach trwają  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu