EKO-ORŁY 2022 zostały rozdane w Toruniu. Miasto Grudziądz nagrodzone główną statuetką jako lider czystego powietrza! Toruń i Bydgoszcz z wyróżnieniami   

Główne trofeum EKO-ORŁA 2022 w kategorii Ochrona Powietrza-Lider Czystego Powietrza wśród gmin powyżej 50 tys. mieszkańców zgarnęło miasto Grudziądz! A wyróżnienia w tej kategorii odebrały miasta Bydgoszcz i Toruń.

Miasto Grudziądz nagrodzone zostało głównym trofeum – statuetką EKO-ORŁA 2022 i nagrodą 5 000 zł.

Na specjalnej konferencji ogłoszone zostały wyniki V edycji konkursu EKO-ORŁY 2022, zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Nagrodzone zostały miasta i gminy z naszego regionu, w kategorii OCHRONA POWIETRZA – LIDER CZYSTEGO POWIETRZA.

Wśród gmin do 10 tys. mieszkańców wyróżnienia otrzymały miasto Kowal i gmina Czernikowo, a nagrodę główną statuetkę EKO-ORŁA gmina Łubianka.

Wśród gmin od 10 tys. do 20 tys. mieszkańców wyróżnienia trafiły do gminy Dobrcz i miasta Chełmży, zaś statuetka EKO-ORŁA do miasta Lipno.

W gronie gmin od 20 tys. do 50 tys. mieszkańców wyróżnienia zdobyły: miasto Brodnica i Nakło nad Notecią. Nagrodę główną w postaci EKO-ORŁA zdobyła gmina Lubicz.

W kategorii gmin powyżej 50 tys. mieszkańców nagrodę główną statuetkę EKO-ORŁA otrzymało miasto Grudziądz, zaś wyróżnieniamiasta Bydgoszcz i Toruń.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

EKO-ORŁY 2022 zostały rozdane w Toruniu. Miasto Grudziądz nagrodzone główną statuetką jako lider czystego powietrza! Toruń i Bydgoszcz z wyróżnieniami   

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu