Eleni zaśpiewa z zespołem Prometeusz w Grudziądzu. To jej jubileuszowy koncert. Zabrzmią znane i lubiane przeboje

To już 45 lat Eleni śpiewa piosenki niezmiennie lubiane przez publiczność. W Grudziądzu wystąpi w teatrze 27 maja z okazji Dnia Matki.

Koncert ELENI rozpocznie się 27 maja o godz. 17.00 w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu przy ul. Teatralnej. 

Jubileuszowy koncert popularnej wokalistki Eleni z zespołem będzie muzyczną podróżą z największymi przebojami tej piosenkarki. W programie koncertu są piosenki zespołu Prometeusz :  „Po słonecznej stronie życia”, „Ballado hej, ballado niepokorna” z którym Eleni rozpoczynała karierę.
Jak również przeboje takie jak: „Miłość jak wino”, „Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca”, „Po słonecznej stronie życia”, „A słońce sobie lśni”. Koncert zakończy wiązanka przebojów greckich oraz zorba.

Eleni przyjedzie z zespołem w składzie: Aleksander Białous – gitara, buzuki, Kostas Dzokas – buzuki.

Bilety w cenie 90 zł.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Eleni zaśpiewa z zespołem Prometeusz w Grudziądzu. To jej jubileuszowy koncert. Zabrzmią znane i lubiane przeboje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu