Energetyczne „doładowanie” grudziądzan w teatrze przez Ewę Bem, Jacka Kotlarskiego i bydgoski Eljazz

Koncert noworoczny z Ewą Bem odbył się w teatrze, w sobotni wieczór przy komplecie publiczności. Znakomicie grał big band Eljazz Józefa Eljasza z Bydgoszczy a śpiewał także Jacek Kotlarski.

Ewa Bem i big band Eljazz Józefa Eljasza na scenie teatru w Grudziądzu.

To już 26. z kolei koncert noworoczny w Grudziądzu. Ewa Bem przyciągnęła publiczność, także znany w Grudziądzu bydgoski Eljazz był silnym magnesem dla widzów. Efektem były dawno wyprzedane bilety na ten koncert.  

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski złożył życzenia noworoczne publiczności i mieszkańcom oraz całej ekipie Centrum Kultury Teatr, która zapewnia nam dobrej jakości repertuar. Dziękował też za zorganizowanie znakomitego koncertu noworocznego.

Ewa Bem w drugiej części koncertu przypomniała swoje najbardziej znane, dawne przeboje w wiązance hitów m.in. „Podaruj mi trochę słońca”, „Wyszłam za mąż zaraz wracam”, „Znów księżniczka Anna spadła z konia”, „Sprzedaj mnie wiatrowi” i inne, dobrze znane. I one najbardziej się podobały, gdyż są to piosenki niebanalne , oryginalne, ciekawie wykonane.

Grudziądzanie opuszczali teatr pozytywnie nastrojeni na starcie Nowego Roku 2023…

(marz)

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza na scenie teatru. Składa publiczności i mieszkańcom życzenia noworoczne. Obok Anna Janosz, dyrektor CK Teatr w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Energetyczne „doładowanie” grudziądzan w teatrze przez Ewę Bem, Jacka Kotlarskiego i bydgoski Eljazz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu