Ewa Bem i big band Eljazz z Bydgoszczy wystąpią w Koncercie Noworocznym 2023 w Grudziądzu. Teatr sprzedaje bilety

Trwa wyścig o jak najlepsze miejsca na Koncercie Noworocznym, który odbędzie się 7 stycznia w teatrze. Grudziądzanie bardzo cenią sobie to wydarzenie i lubią w nim uczestniczyć.   

Ewa Bem nazywana jest królową polskiej sceny jazzowej. W Grudziądzu wystąpi 7 stycznia 2023 r. FOT. ZOFIA ZIJA

Bilety sprzedawane są od 3 października. Niestety, 5 października nastąpiła poważna awaria systemu sprzedaży biletów i kasy teatru nie działają. Z chwilą usunięcia awarii sprzedaż biletów zostanie wznowiona.

Gwiazdą koncertu będzie wokalistka jazzowa Ewa Bem. W tym roku obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Swoją przygodę z muzyka jazzową zaczynała z grupą „Bemibek”. W czasie długiej kariery Ewa Bem współpracowała m.in. z Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim czy Janem „Ptaszynem” Wróblewskim. Nagrała 15 albumów. Od 1987 roku  współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim – pianistą, kompozytorem, aranżerem.

Niedawno ukazała się jej płyta „Ewa Bem – Live”.

Bydgoski Big Band Eljazz jest w Grudziądzu dobrze znany.  Występował już  na scenie teatru, brał udział w ciekawych wydarzeniach muzycznych w Grudziądzu. Grał na przeglądach i festiwalach w kraju i za granicą. Wygrał ogólnopolski konkurs big bandów w Nowym Tomyślu, zdobył „Złotą Tarkę” na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego, zwyciężył też w ogólnopolskiej „Famie”.

Big Band ElJazz z jego twórcą – perkusistą Józefem Eljaszem występował już w Grudziądzu.

W Koncercie Noworocznym 2023 śpiewać będzie także Jacek Kotlarski, wokalista sesyjny, który występował już razem z Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Wodeckim czy Ryszardem Herdzinem. Pojawiał się tez w wielu telewizyjnych programach rozrywkowych, uczestniczył w festiwalach.  

Wokalista sesyjny Jacek Kotlarski wystąpi w Grudziądzu po raz pierwszy.

Koncert Noworoczny rozpocznie się 7 stycznia o godz. 17.00. Bilety w cenie 120 i 150 zł.

Beata Kastner, rzecznik CK Teatr w Grudziądzu zaznacza, że w związku z niepewną sytuacją pandemiczną i ekonomiczną możliwe jest zorganizowania drugiej odsłony tego koncertu. Uprzedza: – Jeśli taka decyzja zapadnie poinformujemy o tym w drugiej połowie października.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ewa Bem i big band Eljazz z Bydgoszczy wystąpią w Koncercie Noworocznym 2023 w Grudziądzu. Teatr sprzedaje bilety

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu