Grudziądz wysłał 3 stycznia kolejny, duży transport darów dla walczącej Ukrainy: 9 europalet z najbardziej potrzebnymi rzeczami  

Na Ukrainie przedłuża się wojna. Grudziądz nie przestaje pomagać walczącym o swój kraj naszym wschodnim sąsiadom. Duży transport z pomocą już jedzie z Grudziądza na Ukrainę.  

Transport z darami od grudziądzan dotrze na front, gdzie walczą ukraińscy żołnierze.

– Nie ustajemy w przekazywaniu pomocy tym, którzy jej bardzo potrzebują. Wojna w Ukrainie trwa już długie miesiące. Nasze miasto wciąż wspiera walczących o swoją ojczyznę Ukraińców – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Dziękuję wszystkim firmom, instytucjom i mieszkańcom, którzy cały czas aktywnie włączają się w pomoc Ukraińcom.

Transport darów, który 3 stycznia wyruszył z Grudziądza, przeznaczony jest dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Grudziądzanie wysłali na Ukrainę 9 europalet z różnymi, niezbędnymi rzeczami jak środki higieny, pieluszki dla dzieci, żywność z długim terminem przydatności do spożycia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądz wysłał 3 stycznia kolejny, duży transport darów dla walczącej Ukrainy: 9 europalet z najbardziej potrzebnymi rzeczami  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu