Grudziądzanie przy kawie z prezydentem miasta wysłuchali koncertu Zuzanny Skowron i zespołu Lil’Aziz z Francji (zdjęcia)

Mieszkańcy, którzy rozmawiali na Rynku przy kawie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim, wskazywali, co można by w mieście poprawić ale też zauważali pozytywne zmiany. Na plenerowej scenie wystąpiła Zuzanna Skowron z zespołem Lil’Azz . 

Zuzanna Skowron i zespół Lil’Aziz na grudziądzkim Rynku.

Piątkowe popołudnie było okazją do rozmów grudziądzan z prezydentem. Na Rynku serwowano mieszkańcom kawę a prezydent Maciej Glamowski częstował słodyczami

Zuzanna Skowron ze swoim zespołem z Francji dała ostatni w Grudziądzu koncert. Śpiewała i grała na skrzypcach. Grupa muzyczna Lil’Azz wykonuje jazz fusion, groove, funk i R&B i z tych nurtów różnorodne utwory wykonała dla grudziądzkiej publiczności Zuza Skowron przed powrotem do Lille. Na Rynku w Grudziądzu grali: Noé Duvivier (perkusja), Victor Philippe (gitara basowa), Nicolas François (gitara elektryczna).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzanie przy kawie z prezydentem miasta wysłuchali koncertu Zuzanny Skowron i zespołu Lil’Aziz z Francji (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu