Grudziądzki chór Sursum Corda pod dyrekcją Michała Rajewskiego zdobył Srebrne Pasmo na III Wielkopolskim Festiwalu Pieśni Chóralnej

Niestrudzenie dyrygent Michał Rajewski uczestniczy z prowadzonymi przez siebie chórami w konkursach i festiwalach, potwierdzając wysoki poziom artystyczny.  

Na festiwalu w Morzewie chór Sursum Corda z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio w Grudziądzu wyśpiewał Srebrne Pasmo. Bardzo dobrze zaprezentował się pod dyrekcją Michała Rajewskiego. Jest to nagroda przyznana podczas III Wielkopolskiego Festiwalu Pieśni Chóralnej „Ofiaruję Tobie” w Morzewie.
Ponadto chórmistrz Michał Rajewski otrzymał Nagrodę Najlepszego Dyrygenta.

Przesłuchania konkursowe oceniało jury festiwalu w składzie: prof. zw. dr hab. Bernard Mendlik – przewodniczący, prof. zw. dr hab. Przemysław Pałka, dyrektor artystyczny – Emil Ratajczak.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzki chór Sursum Corda pod dyrekcją Michała Rajewskiego zdobył Srebrne Pasmo na III Wielkopolskim Festiwalu Pieśni Chóralnej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu