Grudziądzki finał 32 WOŚP – 28 stycznia w CK Teatr, hali na Lotnisku i innych placówkach. Koncerty, spektakle, licytacje złotego serduszka i atrakcyjnych voucherów

Hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024 to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Blok imprez w hali na Lotnisku od godz. 10.00 do 20.20 a od godz. 11.00 do 16.00 w Planetarium a od godz. 12.00 do 16.00 w Club House przy ul. Dworcowej.

Tej edycji towarzyszy także motto: „Tu wszystko gra OK!” W Grudziądzu finał orkiestrowego grania przyniesie wiele atrakcji. Będzie teatralnie, muzycznie, plastycznie, artystycznie… Nie zabraknie licytacji, w których każdy znajdzie swój „przedmiot pożądania” i wesprze konto WOŚP. Będzie licytacja złotego serduszka ufundowanego przez Zakład Jubilerski Gudera-Matczak-Rogoziewicz z ul. Toruńskiej.

ProgramTEATR Grudziądz:
11.00 – „Złotowłosa” – premiera Teatrzyk Lalek Miszmasz na małej scenie. Wstęp 10 zł tylko w dniu spektaklu. 12.30 – „Złotowłosa” – premiera Teatrzyk Lalek Miszmasz na małej scenie (10 zł, tylko w dniu spektaklu).
14.00 – „Pogromca smoka Jabberwocka” reż. Zbigniew Kulwicki, duża scena – 15/20 zł.
15.00 –  Pokaz iluzji Adam AS (duża scena)
15.30  – GRA „Postaw na WOŚP” – turniej VIP  (duża scena)
16.15 – Licytacja Złotego Serduszka Zakład Jubilerski Gudera-Matczak-Rogoziewicz (duża scena)
17.00 – Spektakl „Poruszenie” i pokazy grup tanecznych w wykonaniu GTT (duża scena)

Ponadto w teatrze: foto-budka 360 TWISTER, malowanie eko-toreb, stanowisko GKM Grudziądz, kawiarenka, zabawy plastyczne, wystawa historyczna przygotowania przez Stowarzyszenie Gildia Działań Historycznych „Alte Knochen”.

Koncertowy KLUB AKCENT w Grudziądzu
Start o godz. 18.00. Wstęp 25zł. Zagrają: The Dummies, Green Rock, MegaraŻ, Cela nr 3. Pomiędzy koncertami odbędą się licytacje.

Można licytować także internetowo: voucher na wejście do parku maszyn GKM-u Grudziądz i kibicowanie w specjalnej strefie VIP. Licytacja potrwa do piątku, 9 lutego.
Licytowana jest też kawa z prezesem OPECU-u i możliwość zwiedzenia firmy.
Jest też coś dla biegaczy: w ramach Biegu WOŚP 2024, który odbędzie się 28 stycznia, można wylicytować pakiet startowy z nr 1 na 10. edycję Półmaratonu Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Aukcja będzie trwać do 30 stycznia, godz. 20.00.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzki finał 32 WOŚP – 28 stycznia w CK Teatr, hali na Lotnisku i innych placówkach. Koncerty, spektakle, licytacje złotego serduszka i atrakcyjnych voucherów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu