Gwiazdy estrady zrobią show w grudziądzkiej marinie już 8 października. Muzyka, taniec i śpiew oraz występ mistrza świata. Piknik z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

Pokaz taneczny Marcina Hakiela, koncerty (LemOn i SARSA) i popis Miłosza Stopińskiego, mistrza świata w Freestyle Football. Słowem – w niedzielę czeka nas impreza łącząca kulturę i sport.

SARSA wystąpi w grudziądzkiej marinie na zakończenie bloku artystycznego o godz. 17.00.

Na wydarzenie „Kultura w rytmie sportu” w Grudziądzu zaprasza marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki. Będzie to spotkanie z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej i piknik z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Przystojniak Marcin Hakiel rozpocznie występy w marinie tanecznym show.

PROGRAM:

Godz. 14.00 – Występ taneczny Marcina Hakiela i tancerzy grupy HAT

Godz. 15.00 – Koncert: LemON

Godz. 16.30 – Mistrz świata Miłosz Stopiński – show w Freestyle Footballu

Godz. 17.00 – Koncert: SARSA

Ponadto w godzinach 14.00-19.00 do dyspozycji będą: dmuchańce, fotobudka, skakanie na eurobungee, pyszna wata cukrowa, turniej gry w piłkarzyki, warsztaty freestyle footballu, animacje dla dzieci – zaplatanie warkoczy, tatuaże, malowanie buziek, malowanie toreb, food trucki.

Podczas wydarzenia podsumowany zostanie temat funduszy unijnych oraz ich wpływu na rozwój sportu i inwestycji sportowych w naszym regionie.

Organizatorem wydarzenia jest samorząd województwa kujawsko-pomorskiego, a współfinansowane ono jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

(marz)

70x100_kultura_w_rytmie_sportu_plakat_2023

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Gwiazdy estrady zrobią show w grudziądzkiej marinie już 8 października. Muzyka, taniec i śpiew oraz występ mistrza świata. Piknik z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu