Hymn Polski zabrzmiał dziś w południe na Rynku w Grudziądzu pod pomnikiem Żołnierza Polskiego, w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli (zdjęcia)

Delegacje dzieci i młodzieży z grudziądzkich placówek oświatowych zapaliły znicze.

Uczniowie grudziądzkich szkół i dzieci z przedszkoli licznie przyszli na Rynek z biało-czerwonymi flagami i chorągiewkami.  Harcerze pełnili wartę honorową przed pomnikiem Żołnierza Polskiego. Znicze zapaliły też wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska i dyrektor wydziału edukacji Ratusza Kamila Melkowska-Lemke.

Wkrótce więcej o uroczystości na Rynku w Grudziądzu.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Hymn Polski zabrzmiał dziś w południe na Rynku w Grudziądzu pod pomnikiem Żołnierza Polskiego, w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu