Ile organizacji pozarządowych działa w Grudziądzu? Aż 143! Część z nich zaprezentowała się podczas przeglądu na al. Christiana

 
W sobotę 10 września) nad Wisłą odbył się Przegląd Organizacji Pozarządowych. Mimo nie najlepszej pogody grudziądzanie tłumnie odwiedzili błonia.

Jury uznało za najładniejsze stoisko chóru kameralnego The G Singers. Na zdjęciu: z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim i wiceprezydent Różą Lewandowską.

Wydarzenie miało na celu zapoznanie mieszkańców z działalnością towarzystw, stowarzyszeń, związków, organizacji działających na terenie Grudziądza. Wzdłuż al. Christiana organizacje prezentowały swoją działalność, zapraszały do współpracy. Na odwiedzających czekały m. in. wystawy rękodzieł, fotografii, monet czy banknotów, a także pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Jury złożone z osób skupionych w Społecznej Radzie Pożytku Publicznego uznało za najładniejsze stoisko chóru kameralnego The G Singers. Warto dodać, że  w Grudziądzu działają aż 143 organizacje pozarządowe i podmioty gospodarcze prowadzące działalność pożytku publicznego.
Tekst i fot. (anette)

Podczas Przeglądu Organizacji Pozarządowych Polski Czerwony Krzyż zorganizował pokazy udzielania pierwszej pomocy.
Przez Grudziądz przejechała parada motocyklistów.
Zainteresowanie zwiedzających wzbudzał historyczny już szybowiec Pirat, prezentowany przez Aeroklub Nadwiślański.
Najlepsze stoisko przeglądu przygotował The G Singers.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ile organizacji pozarządowych działa w Grudziądzu? Aż 143! Część z nich zaprezentowała się podczas przeglądu na al. Christiana

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu