Informacje dla mieszkańców o funduszach europejskich – 30 kwietnia w grudziądzkim Ratuszu. Jak zdobyć wsparcie na działalność gospodarczą i różne projekty?

O tym opowie przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego już 30 kwietnia podczas dyżuru w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu.

FOT. MARYLA RZESZUT

Konsultacje adresowane są do mieszkańców. Dzięki nim będą mogli uzyskać informacje o wsparciu z funduszy europejskich, między innymi na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na jej rozwój. Podczas dyżuru mieszkańcy będą mogli zapoznać się z ofertą szkoleń i kursów oraz możliwościami dofinansowania różnych projektów.

Dyżur odbędzie się we wtorek od godz. 9.30 do 14.30 w Ratuszu (pokój nr 302 – II piętro, w budynku jest winda). Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Informacje dla mieszkańców o funduszach europejskich – 30 kwietnia w grudziądzkim Ratuszu. Jak zdobyć wsparcie na działalność gospodarczą i różne projekty?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu