ITALO DISCO w sylwestrową noc w Grudziądzu! Plenerowa impreza w marinie. Wystąpi Nicola Palladini i miejscowy DJ 100BBE

Sylwestrowe rytmy nad Wisłą rozlegną się 31 grudnia o godzinie 21.00. Impreza trwać będzie do godz.1.00. Na scenie zagości także DJ 100BBE. O północy przewidziany jest pokaz laserowy. Każdy może przyjść!

Najpopularniejsze włoskie przeboje lat 80. zaprezentuje wokalista i aktor Nicola Palladini z zespołem. Grać będzie też grudziądzki prezenter muzyki DJ 100BBE. To on rozpocznie plenerową zabawę.

Projekt „La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu. Będzie zespół muzyczny. Grudziądzanie usłyszą w marinie słynne, włoskie przeboje.  

Jeśli publiczność będzie preferować nowoczesne hity, również takie będą grane. O północy zaplanowany jest efektowny pokaz laserowy.           Nicola Palladini wcześniej gościł dwukrotnie w grudziądzkim klubie Akcent ze spektaklami muzycznymi „Ciao Ciao Bambina” i „d:Amore”. Podobał się grudziądzkiej publiczności, gdyż ma talent wokalny i aktorski.  

(marz) 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ITALO DISCO w sylwestrową noc w Grudziądzu! Plenerowa impreza w marinie. Wystąpi Nicola Palladini i miejscowy DJ 100BBE

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu