Jak budzą się Anioły? Scenka przygotowana przez parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio w Grudziądzu (zdjęcia, wideo)

Kończy się czas kolędowania i karnawału. Zbliża się Środa Popielcowa. Wspomnijmy piękną scenkę Brama Aniołów przedstawioną podczas Orszaku Trzech Króli w Grudziądzu. Jest niepowtarzalna, zjawiskowa, po raz drugi jej nie zobaczymy.

W czasach, gdy jest tyle stresu i kłopotów – taka Brama Aniołów to balsam na duszę… Piękny śpiew, stroje i przesłanie… Chociaż te dwie minuty z całego przedstawienia dają obraz scenki zrealizowanej z pomysłem i sercem.

TEKST, FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jak budzą się Anioły? Scenka przygotowana przez parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio w Grudziądzu (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu