Jak otrzymać bezzwrotną dotację na otwarcie własnej działalności? (Do 40 tys. zł.) Młodym ludziom podpowiedzą 28 lutego na spotkaniu w MPGN

Informacje o tym, jak dostać bezzwrotną dotacje na własny biznes przekażą specjaliści z Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Już 28 lutego (wtorek) o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej na II piętrze siedziby MPGN przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu.

Są to projekty Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Bezzwrotna dotacja na otwarcie własnej działalności gospodarczej może wynieść do 40 tysięcy złotych.

Będzie można zadać każde pytanie na temat projektów „Młodzi na start – już teraz zostań swoim szefem!” i „Własny biznes twoją szansą!”.

W obu projektach wsparcie skierowane jest do tej samej grupy docelowej:

osób biernych zawodowo i bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędzie pracy

w wieku 18-29 lat (do dnia 30 urodzin)

z terenu województwa kujawsko-pomorskiego (osoby fizyczne, które zamieszkują lub uczą się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego); premiowane i bardzo poszukiwane są osoby z tzw. miast średnich, czyli Inowrocławia, Włocławka, Grudziądza, Chełmna, Świecia, Nakła nad Notecią, Brodnicy i Rypina.

Jakie wsparcie jest oferowane?

– stawka jednostkowa na samozatrudnienie 23 050,00 zł – dotacja inwestycyjna w formie ryczałtu, bez konieczności rozliczania zakresu poniesionych wydatków

– wsparcie pomostowe przez 6 pierwszych miesięcy, maksymalnie 2 800,00 zł na miesiąc na osobę (łącznie 16 800 zł).

Wsparcie finansowe ogółem może wynieść prawie 40.000 zł. Zaprasza Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego o godzinie 9.00 w siedzibie MPGN sp. z o.o. przy ul. Curie – Skłodowskiej 5-7 w Grudziądzu. Sala konferencyjna na II piętrze.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jak otrzymać bezzwrotną dotację na otwarcie własnej działalności? (Do 40 tys. zł.) Młodym ludziom podpowiedzą 28 lutego na spotkaniu w MPGN

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu