Jarmark Spichrzowy na 733. urodziny Grudziądza – od 14 do 16 czerwca. Więcej stoisk. Koncerty gwiazd nad Wisłą. Na wszystkie imprezy dojazd bezpłatnymi tramwajami!

To wyjątkowe wydarzenie od lat uatrakcyjnia obchody urodzin Grudziądza.

Jarmark Spichrzowy potrwa od 14 do 16 czerwca. Wspaniale uczcimy 733. rocznicę nadania praw miejskich Grudziądzowi.

Świętować będziemy na ulicach miasta i na nadwiślańskich błoniach. Pojawi się wiele  kolorowych straganów pełnych smakołyków, wyrobów artystycznych, rękodzieł, produktów lokalnych producentów. To okazja do zakupów i spotkania się z lokalnymi rzemieślnikami oraz degustacji smacznych potraw.

 W tym roku stanowiska handlowe ustawione zostaną na kolejnych ulicach. Dodane będą kramy i stragany także wzdłuż ulicy Wodnej oraz dodatkowe na ul. Pańskiej i Spichrzowej.

KONCERTY na nadwiślańskich błoniach na pewno przyciągną masową publiczność.

14 CZERWCA (piątek) o godz. 19.30 wystąpi LANBERRY. 14 czerwca o godz. 21.00 – DAWID KWIATKOWSKI. 15 czerwca (sobota) o godz. 19.00 AREK KŁUSOWSKI a po nim URSZULA o godz. 20.30. 

15 CZERWCA (sobota) o godz. 17.00 rozpoczną występy laureaci GAPY 2024. O godz. 17.45 – PAULINA & THE HEARTBREAKERS, o godz. 19.00 AREK KŁUSOWSKI, o godz. 20.30 URSZULA.

Na wszystkie wydarzenia Jarmarku Spichrzowego będzie można dojechać bezpłatnymi tramwajami.

Program jest bardzo bogaty:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jarmark Spichrzowy na 733. urodziny Grudziądza – od 14 do 16 czerwca. Więcej stoisk. Koncerty gwiazd nad Wisłą. Na wszystkie imprezy dojazd bezpłatnymi tramwajami!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu