Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu czyli: handel, koncerty, karuzela wiedeńska, świąteczny tramwaj i renifer Leonard!

Stoiska handlowe, degustacja i zakup świątecznych przysmaków, występy muzyczne lokalnych artystów i gwiazd polskiej estrady, warsztaty i wiele innych atrakcji. To czeka nas na Jarmarku św. Mikołaja na Rynku w Grudziądzu.

Jarmark rozpocznie 6 grudnia o godz. 11.00 przybyciem św. Mikołaja na Rynek. O godz. 17.00 rozbłysną świąteczne iluminacje.

Jarmark św. Mikołaja to cztery dni przedświątecznego handlu. Stoiska zarezerwowane przez  około 40 wystawców czynne będą codziennie w godzinach 10.00 – 20.00. Dzieci na pewno ucieszy karuzela wiedeńska (bezpłatna).

Przewidziano atrakcje na Rynku, w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS, w Spichlerzu 45 i na ulicy Spichrzowej, gdzie do 10 stycznia mieszkańców i turystów bawić będzie dobrze już znany w Grudziądzu renifer Leonard.

Swoje warsztaty przeprowadzą: Centrum Edukacji Ekologicznej, Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi czy Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego. Na niektóre z nich trzeba się zapisać.

Nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej i miejscowych artystów. Przewidziane są koncerty takich wykonawców jak: Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł, Magda Steczkowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Jarmark potrwa do 10 grudnia.

Ponadto od 6 grudnia do 6 stycznia w Grudziądzu kursować będzie świąteczny tramwaj.

(marz)

Poznajcie CAŁY PROGRAM Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu:

.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu czyli: handel, koncerty, karuzela wiedeńska, świąteczny tramwaj i renifer Leonard!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu