Joga, warsztaty i kolacja z gospodyniami wiejskimi! Spichlerz 57 w Grudziądzu zaprasza w niedzielę, 23 lipca. To akcja zorganizowana z funduszu mikrograntów

– Zapraszamy do samego serca rewitalizacji Grudziądza! Szykujemy dla was Chillout w Spichlerzu 57 – zapowiada atrakcje 23 lipca Hanna Marszałek-Piecuch.

Przyszedł czas na pierwsze działania z funduszu mikrograntów realizowanego na obszarze rewitalizacji, którego operatorem jest Fundacja Ładowarka.

Już w nadchodzącą niedzielę każdy będzie mógł wziąć głęboki oddech, z dystansem spojrzeć na miniony tydzień i naładować się pozytywną energią na tydzień nadchodzący.  

Co będzie się działo?

Chillout w Spichlerzu 57 w Grudziądzu czyli:

Godz. 12.00-13.30 – Joga nad Wisłą. Zajęcia z instruktorką AIR JOGI „Zastrzyk energii na cały tydzień”

Godz. 14.00 – Warsztaty z Lekką Szpachlą „Strukturalna podróż w głąb wyobraźni”

Godz. 16.00 – Sąsiedzka kolacja z Kołem Gospodyń Wiejskich Komysze

Zapraszają: Lekka Szpachla, Angelika Sztenderska, Sołectwo Zarośle i KGW Komysze.

– Będzie to świetna okazja, by twórczo oderwać się od rzeczywistości czy aktywnie naładować baterię a co najważniejsze – poznać się i RAZEM działać! – zachęca do udziału w imprezie Hanna Marszałek-Piecuch.
Wydarzenie jest otwarte. Nie ma zapisów.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Joga, warsztaty i kolacja z gospodyniami wiejskimi! Spichlerz 57 w Grudziądzu zaprasza w niedzielę, 23 lipca. To akcja zorganizowana z funduszu mikrograntów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu