Już 30 lat gra Zespół Muzyki Rozrywkowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Grudziądzu! Koncert jubileuszowy 4 listopada

Przed 30 laty Tadeusz Linowski założył Zespół Muzyki Rozrywkowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Grudziądzu. Nadal nim kieruje. W koncercie jubileuszowym 4 listopada w klubie Akcent wystąpią obecni i poprzedni członkowie tej formacji.    

Tadeusz Linowski do dziś jest szefem i muzycznym przewodnikiem dla kolejnych członków zespołu. Przez lata zmieniał się skład, jedni odchodzili, nowi dołączali. Każdy coś od siebie wniósł do rozwoju tego zespołu.

Jakie były pierwsze lata zespołu? Najpierw powstało trio, które grało popularne standardy jazzowe. Z czasem skład powiększał się o nowych członków i nowe instrumentarium, a repertuar wzbogaciły również kompozycje własne wykonawców. Zespół przez lata z sukcesami uczestniczył w wielu konkursach, a dla młodych muzyków był to początek kariery instrumentalisty czy nauczyciela.

Sebastian Kuchczyński, Paweł Kukuła, Marcin Partyka, Tomasz Gust, Maciej Gburczyk to tylko niektórzy z długiej listy bardzo dobrych muzyków, którzy w tym zespole rozwijali swoją artystyczną pasję.

30-lecie działalności uświetni koncert jubileuszowy w teatrze. Spotka się kilka pokoleń  uczniów i absolwentów i będzie to znakomita okazja do wspólnego muzykowania.

Co zagrają? Różnorodny repertuar  – od standardów jazzowych po znane przeboje muzyki popularnej.

Początek koncertu jubileuszowego Zespołu Muzyki Rozrywkowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Grudziądzu – 4 listopada (piątek) o godz. 19.30 w klubie Akcent. Bilety w cenie 30 zł.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już 30 lat gra Zespół Muzyki Rozrywkowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Grudziądzu! Koncert jubileuszowy 4 listopada

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu