Już wiemy, że gwiazdą Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu będzie w czerwcu Dawid Kwiatkowski – popularny wokalista, juror „The Voice Kids” (zdjęcia)

14 czerwca na nadwiślańskich błoniach pojawi się na dużej scenie pierwsza gwiazda tegorocznego Jarmarku Spichrzowego.

Dawid Kwiatkowski – znany wokalista i autor tekstów ogłosił swoją letnią trasę, na której jest też Grudziądz. Wystąpi 14 czerwca o godz. 21.00.
Czy na scenie na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu zabrzmią przeboje: „Proste”, „Bez Ciebie” czy „Cafe de Paris”? Zapewne tak i publiczność zaśpiewa je razem z Dawidem Kwiatkowskim, bo są bardzo znane.

Ten wokalista i autor tekstów znany jest m.in. z programów telewizyjnych. Jest jurorem sześciu edycji popularnego w Polsce konkursu młodych talentów „The Voice Kids”.
Rok 2023 był zwieńczeniem 10-letniej działalności muzycznej Dawida. Wydał utwór „Cafe de Paris”, który w błyskawicznym tempie zdobył szczyty list przebojów i równie szybko przekroczył próg 15 milionów odsłon w streamingu. Po odegraniu prawie stu koncertów w ciągu roku, Dawid wydał kolejny singiel – „Taki jak ty”. W styczniu 2024 roku powrócił z długo wyczekiwaną płytą „Pop Romantyk”, która po debiucie znalazła się na 2. miejscu listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Już wiemy, że gwiazdą Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu będzie w czerwcu Dawid Kwiatkowski – popularny wokalista, juror „The Voice Kids” (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu