Kandydujący z Grudziądza do Parlamentu RP łączą siły. Na konferencji prasowej zapowiadali walkę o głosy do końca kampanii (zdjęcia, wideo)

Czworo reprezentantów opozycji wierzy w powodzenie w wyborach 15 października.

Od lewej: Tomasz Szymański (Koalicja Obywatelska), Łukasz Kowarowski (Lewica) i Beata Gurbin (Trzecia Droga) walczą o mandaty poselskie a Ryszard Bober o miejsce w Senacie.

Cała czwórka mocno wspiera siłę samorządów. Opowiada się za szybkim rozwojem gospodarczym Grudziądza, prowadzeniem strategicznych inwestycji m.in. rozbudową trasy średnicowej, szybką budową drogi ekspresowej nr 5, kolejowym skomunikowaniem miasta, rewitalizacją zabytków, akademickością miasta .

Priorytety, które zamierzają wspierać zamieszczamy poniżej:  

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Tomasz Szymański, poseł KO liczy na reelekcję. – Musimy wspierać samorządy a nie centralizację władzy – podkreśla.

Od lewej: Tomasz Szymański, Łukasz Kowarowski, Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza, Ryszard Bober, Beata Gurbin.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kandydujący z Grudziądza do Parlamentu RP łączą siły. Na konferencji prasowej zapowiadali walkę o głosy do końca kampanii (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu