Kąpieliska strzeżone na plażach miejskich w Grudziądzu zakończyły sezon, ale autobusy T i R kursują do 9 września. Wypożyczalnie sprzętu wodnego wciąż działają!

Wakacje się skończyły i kąpieliska strzeżone na plażach miejskich zamknęły sezon. Ale nadal można wypożyczać sprzęt wodny na plaży Tarpno i w Rudniku! Autobusy sezonowe T i R jeszcze kursują (do 9 września, gdyż było małe zainteresowanie).

Jezioro Tarpieńskie jest znakomitym akwenem do pływania kajakami, rowerami wodnymi i łódkami.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu informuje, że we wrześniu nadal są czynne wypożyczalnie sprzętu wodnego na Plaży Miejskiej w Rudniku oraz na plaży w Tarpnie. Ze sprzętu korzystać można codziennie od godziny 10.00 do 18.00 (ostatnie wypożyczenie o godzinie 17.00).

Dopóki jest pogoda, warto skusić się więc na wrześniowe wypady kajakowe i przejażdżki na rowerach wodnych i łódkach. Lato nadal trwa.

Autobusy sezonowe na plaże miejskie jeszcze kursują. Zarówno autobus T nad jezioro Tarpieńskie jak i autobus R do Rudnika do 9 września. Miały jeździć do 18 września, ale jest małe zainteresowanie tymi kursami nad jeziora.

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Na nowej plaży w Tarpnie można wypożyczyć kajaki, rowery wodne i łodzie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kąpieliska strzeżone na plażach miejskich w Grudziądzu zakończyły sezon, ale autobusy T i R kursują do 9 września. Wypożyczalnie sprzętu wodnego wciąż działają!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu