Kartki świąteczne z limitowanej serii wypisz przy zabytkowym biurku! Kameralny kącik z choinką czeka w Muzeum

Urokliwy kącik w grudziądzkim Muzeum, przy ślicznej choince 🎄zaprasza! Do 10 grudnia można tu wypisać świąteczne kartki z życzeniami dla bliskich!

Joanna już wypisała kartkę świąteczną dla mamy. Miło było pisać przy biurku z grudziądzkiej fabryki Herrmann (około 1910 r.) i przy ładnej choince. FOT. MARYLA RZESZUT

Na zdjęciu: Joanna wypisuje życzenia świąteczne dla mamy na kartce ✉️📩💌 z limitowanej serii, przy biurku wyprodukowanym około 1910 roku w grudziądzkiej fabryce S. Herrmann. 📯📮📬 Kto jeszcze się skusi?

Można tu przyjść codziennie (do 10 grudnia) w godz. 10.00 – 16.00. Kartki świąteczne otrzymacie bezpłatnie… Gdzie? W gmachu głównym Muzeum im. ks. dra Władysława Łęgi przy ul. Wodnej 3/5 w Grudziądzu.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kartki świąteczne z limitowanej serii wypisz przy zabytkowym biurku! Kameralny kącik z choinką czeka w Muzeum

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu