Koncert festiwalowy w kościele św. Maksymiliana Kolbe już 7 sierpnia. Na organach grać będzie Tomasz Głuchowski. Wystąpi też Duo Del Gesú

Drugi koncert VI Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Grudziądzu – 7 sierpnia. W kościele św. Maksymiliana Kolbe na Strzemięcinie wystąpią: Tomasz Głuchowski – organy oraz Duo Del Gesú – Arnaud Kamiński – skrzypce i Krzysztof Komendarek-Tymendorf – altówka.

W kościele Podwyższenia Krzyża Świętego koncerty odbędą się 11 i 18 września.

Festiwal trwa w Grudziądzu od 24 lipca. Pierwszego koncertu publiczność wysłuchała w Bazylice św. Mikołaja w Grudziądzu. Na organach grał Patryk Podwojski a poezję recytowała aktorka Sławomira Łozińska.

7 sierpnia  (niedziela) w kościele św. Maksymiliana Kolbe na Strzemięcinie odbędzie się koncert Tomasza Głuchowskiego – organy oraz Duo Del Gesú – Arnaud Kamiński – skrzypce i Krzysztof Komendarek-Tymendorf – altówka. Początek o godzinie 16.00. Wstęp bezpłatny.

Następny koncert VI Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 16.00 również w kościele św. Maksymiliana Kolbe. Grać będzie duet organowy Jakub Maniecki  i  Filip Woźniak.

Dyrektorem festiwalu jest dr hab. Hanna Dys.

Festiwal dofinansowany został przez gminę-miasto Grudziądz.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert festiwalowy w kościele św. Maksymiliana Kolbe już 7 sierpnia. Na organach grać będzie Tomasz Głuchowski. Wystąpi też Duo Del Gesú

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu