Koncert niedzielny 3 grudnia w teatrze połączony z wręczeniem Nagrody Pasierba i wernisażem. Bezpłatne wejściówki już rozdane!

Franciszek Maśluszczak odbierze w tym roku w Grudziądzu Nagrodę im. ks. prof. Janusza Pasierba. Na uroczystość połączoną z koncertem „Od opery do musicalu” teatr rozprowadził już wszystkie bezpłatne wejściówki.

W teatrze w Grudziądzu 3 grudnia wystąpią soliści: Justyna Gęsicka (mezzosopran) i Krzysztof Zimny (tenor).

W koncercie niedzielnym „Od opery do musicalu” wystąpią: Justyna Gęsicka –  mezzosopran, Krzysztof Zimny – tenor i Michał Kuzimski – fortepian.

Koncertowi towarzyszyć będzie wernisaż malarstwa laureata Nagrody – Franciszka Maśluszczaka.

Koncert Niedzielny „Od opery do musicalu” i uroczystość rozpocznie się w grudziądzkim teatrze 3 grudnia o godz. 12.00. Bezpłatnych wejściówek już nie ma!
(marz)

Pianista Michał Kuzimski.
Franciszek Maśluszczak – laureat Nagrody im. ks. prof. Janusza Pasierba.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert niedzielny 3 grudnia w teatrze połączony z wręczeniem Nagrody Pasierba i wernisażem. Bezpłatne wejściówki już rozdane!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu