Koncert „Przystań wolności” w grudziądzkiej marinie przyciągnął masową publiczność. Święto województwa wypaliło na sto procent (zdjęcia)

Na scenie pojawili się znani wykonawcy, była piękna pogoda i dobry nastrój! Marina w Grudziądzu sprawdza się jako miejsce dużych, plenerowych koncertów.

Tacy wokaliści jak Kamil Bednarek, Viki Gabor, Ewelina Flinta czy Tomasz Organek i inni mają wszędzie wielbicieli. Chwalono też Agnieszkę Kołodziejską za ciekawe prowadzenie imprezy. Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu udało się znakomicie i w 2024 roku nie trzeba będzie nikogo przekonywać, że warto na taki koncert wolności przyjść.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert „Przystań wolności” w grudziądzkiej marinie przyciągnął masową publiczność. Święto województwa wypaliło na sto procent (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu