Koncert URSZULI z zespołem w pochmurny, nastrojowy wieczór nad Wisłą. W sobotę zabrzmiały znane hity a na bis „Malinowy król” i „Konik na biegunach” (zdjęcia, wideo)

Gwiazdą koncertów Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu była URSZULA. Chmury nadciągnęły nad nadwiślańskie błonia, ale nie padało do końca jej występu. Wokalistka jest wciąż w formie.

Wraz z publicznością koncert Urszuli do końca oglądał Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

W sobotni wieczór w Grudziądzu przypomniała dobrze znane piosenki a na bis zabrzmiał „Malinowy król” i oczywiście „Konik na biegunach” śpiewany wspólnie z publicznością. Urszula nie kryła, że jest zachwycona scenerią – spichrzami z jednej strony i Wisłą z drugiej. Przyznała, że czeka, kiedy zapadnie zmrok, bo wtedy efekt jest najlepszy.

Jej niezapomniane przeboje zna nie tylko publiczność w średnim i starszym wieku, ale także młodzież. Urszula śpiewa wciąż świetnie, ma znakomity zespół wykonujący z nią ostre, rockowe hity, jak i nastrojowe, romantyczne piosenki. Żegnając się z grudziądzką publicznością powiedziała: – Zapraszajcie nas! Chętnie tu wrócimy.

Wśród publiczności było wiele osób z innych miast i miejscowości. Przyjechali do Grudziądza na jarmark i bezpłatny, atrakcyjny koncert, po którym Starówka długo jeszcze żyła grupami ludzi bawiących się i relaksujących w ciepłą noc.

Posłuchajcie fragmentu nastrojowej piosenki „Na sen”…

Tekst, fot i wideo: Maryla Rzeszut

URSZULA. Autorką tego zdjęcia jest Anna Janosz.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert URSZULI z zespołem w pochmurny, nastrojowy wieczór nad Wisłą. W sobotę zabrzmiały znane hity a na bis „Malinowy król” i „Konik na biegunach” (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu